Start >> Wydarzenia >> Zakończenie służby w PSP
Menu
Ilość zdarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj6
Wczoraj118
Tydzień124
Miesiąc1342
Wszystkie251711
Translator
Polish English German Russian
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Menu użytkownika
Zakończenie służby w PSP
Kwiatkowski.m29 września 2017 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Opatowie odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia służby i przejścia w stan spoczynku asp. sztab. Roberta Kwiatkowskiego.
 
 
Po odczytaniu drogi zawodowej strażaka zastępca komendanta powiatowego PSP w Opatowie bryg. mgr inż. Grzegorz Szewczyk, w obecności rodziny strażaka, zaproszonych gości oraz załogi komendy, złożył asp. sztab. Robertowi Kwiatkowskiego podziękowanie za wieloletnią służbę w Komendzie Powiatowej PSP w Opatowie.
Pan asp. sztab. Robert Kwiatkowski służył w Straży Pożarnej od września 1989 r., najpierw jako strażak odbywający służbę wojskową, a następnie w Zawodowej i Państwowej Straży Pożarnej. Do 2000 roku służbę swą pełnił na stanowiskach ratowniczych podziału bojowego Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej oraz komórkach ds. transportu w komendach w Sandomierzu i Opatowie, sumiennie realizując postawione przed nim zadania i obowiązki. Przez siedemnaście ostatnich lat asp. sztab. Robert Kwiatkowski służbę pełnił na stanowisku dyżurnego operacyjnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opatowie, gdzie jego wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wiedza pożarnicza zdobyta w trakcie służby bezpośrednio przekładała się na skuteczność organizacji i prowadzenia działań przez siły i środki ratowniczo – gaśnicze powiatu opatowskiego i służby współdziałające.
 
Pan asp. sztab. Robert Kwiatkowski w czasie służby był wielokrotnie wyróżniany m.in. odznaczony został:
•          Medalem Srebrnym „Za Długoletnią Służbę”,
•          Brązową Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”,
•          Brązowym i Srebrnym Medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”,
oraz wyróżniony Dyplomem Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.
 
W uroczystym apelu uczestniczyli licznie przybyli strażacy i pracownicy komendy oraz emeryci, a także przyjaciele i najbliżsi odchodzącego na emeryturę strażaka. Przechodzący na zaopatrzenie emerytalne strażak otrzymał od kierownictwa, emerytów, strażaków i pracowników komendy okolicznościowe życzenia i upominki.
 
Kwiatkowski 1
 
Kwiatkowski 2
 
Kwiatkowski 3
 
Kwiatkowski 4
 
Kwiatkowski 5
 
Kwiatkowski 6
 
Apel poprzedzony został uroczystym zdaniem służby przez asp. sztab. Roberta Kwiatkowskiego na stanowisku dyżurnego operacyjnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego.
 
Kwiatkowski 7
 
Kwiatkowski 8
 
Opracowanie: bryg. Leszek Szymański, KP PSP w Opatowie
Zdjęcia: asp. Sylwester Jankowski, KP PSP w Opatowie
 
Linki
Banery
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama