Start >> Wydarzenia >> Powierzenie obowiązków komendanta powiatowego w Opatowie
Menu
Ilość zdarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj6
Wczoraj118
Tydzień124
Miesiąc1342
Wszystkie251711
Translator
Polish English German Russian
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 
Menu użytkownika
Powierzenie obowiązków komendanta powiatowego w Opatowie

po kom 02 października 2017 r. w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach odbyła się narada kadry kierowniczej wojewodztwa świętokrzyskiego, podczas której nastąpiło powitanie nowego zastępcy świętokrzyskiego komendanta wojewódzkiego PSP w Kielcach bryg. Tomasza Bajerczaka oraz powierzenie obowiązków komendanta powiatowego PSP w Opatowie kpt. Sylwestrowi Kochanowiczowi.

Pan bryg. Tomasz Bajerczak dotychczas pełnił obowiązki komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Opatowie, a decyzją świętokrzyskiego komendanta wojewódzkiego PSP w Kielcach przeniesiony został do pełnienia dalszej służby w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Kielcach, gdzie z dniem 2 października 2017 r. komendant główny Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadier Leszek Suski powierzył bryg. Tomaszowi Bajerczakowi pełnienie obowiązków na stanowisku zastępcy świętokrzyskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach.
Z dniem 1 października 2017 r. świętokrzyski komendant wojewódzki PSP w Kielcach  st. bryg. Adam Czajka powierzył pełnienie obowiązków komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Opatowie kpt. Sylwestrowi Kochanowiczowi.
Decyzję o powierzeniu obowiązków wręczył osobiście świętokrzyski komendant wojewódzki PSP w Kielcach st. bryg. Adam Czajka w obecności kadry kierowniczej województwa świętokrzyskiego.
Pan kpt. Sylwester Kochanowicz, jako absolwent Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie, rozpoczął służbę stałą w Komendzie Miejskiej PSP w Gdańsku w sierpniu 2006 r. Służył również Komendzie Powiatowej PSP w Kazimierzy Wielkiej oraz Komendzie Powiatowej PSP w Sandomierzu, a od 1 sierpnia 2017 r. na stanowisku dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej KP PSP w Opatowie.  Pan kpt. Sylwester Kochanowicz przez cały okres służby związany był ze służbą w jednostkach ratowniczo – gaśniczych na stanowiskach ratowniczych oraz dowódczych, w tym dowódcy zmiany i dowódcy JRG. Dowodził wieloma skomplikowanymi akcjami wykazując się profesjonalizmem, opanowaniem oraz umiejętnością zarządzania pododdziałami. Stale podnosił swoje wykształcenie i kwalifikacje zawodowe m.in. w 2010 roku ukończył Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie,a w 2017 r. Wyższą Szkołę Prawa i Administracji w Rzeszowie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne.

 

po kom 0

 

po kom 1

 

po kom 2

 

po kom 3

 

po kom 5

 

 

Opracowanie: bryg. Leszek Szymański, KP PSP Opatów

Zdjęcia: Szymon Jagun, KW PSP Kielce

 
Linki
Banery
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama