Start >> Wydarzenia
Menu
Ilość zdarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj182
Wczoraj189
Tydzień563
Miesiąc2946
Wszystkie245129
Translator
Polish English German Russian
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Menu użytkownika
Ćwiczenia na obiekcie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Ożarowie
O317 października 2017 r. przeprowadzono ćwiczenia na obiekcie Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie.
 
Więcej…
 
Akcja „Pierwszaki”
aaa116 października 2017 r. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Opatowie włączyła się w akcję edukacyjną „Pierwszaki 2017/2018 – zdrowo i bezpiecznie do szkoły”, organizowaną pod patronatem Echa Dnia. Akcja skierowana była do dzieci klas pierwszych szkół podstawowych i przeprowadzona została w Opatowskim Ośrodku Kultury.
Więcej…
 
Akcja "Kręci mnie bezpieczeństwo... przez cały rok szkolny" w Lasocinie
l13 października 2017 r. w miejscowości Lasocin na terenie Publicznego Zespołu Szkół i Przedszkola odbyła się pogadanka w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo... przez cały rok szkolny’’, w której brali udział strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opatowie.
 
Więcej…
 
Powierzenie obowiązków komendanta powiatowego w Opatowie

po kom 02 października 2017 r. w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach odbyła się narada kadry kierowniczej wojewodztwa świętokrzyskiego, podczas której nastąpiło powitanie nowego zastępcy świętokrzyskiego komendanta wojewódzkiego PSP w Kielcach bryg. Tomasza Bajerczaka oraz powierzenie obowiązków komendanta powiatowego PSP w Opatowie kpt. Sylwestrowi Kochanowiczowi.

Więcej…
 
Powiatowe Zawody Sportowo- Pożarnicze OSP, KDP i MDP

IMa 34541 października 2017 r. na Stadionie Miejskim w Ożarowie odbyły się powiatowe zawody sportowo pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych, Kobiecych Drużyn Pożarniczych oraz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Linki
Banery
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama