Start >> Wydarzenia
Menu
Ilość zdarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj6
Wczoraj118
Tydzień124
Miesiąc1342
Wszystkie251711
Translator
Polish English German Russian
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Menu użytkownika
Spotkanie z uczniami w ramach kampanii "Czad i Ogień. Obudź czujność!"
czad28 grudnia 2017 r. w ramach drugiej edycji kampanii Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji  „ Czad i Ogień. Obudź czujność.” odbyły się spotkania z uczniami dwóch szkół podstawowych z terenu powiatu opatowskiego we Włostowie oraz Opatowie.
Więcej…
 
Strażackie ślubowanie
Ślubowanie 06 grudnia 2017 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opatowie odbył się uroczysty apel z okazji złożenia ślubowania przez strażaków przyjętych do służby.
Więcej…
 
Spotkanie szefa MSWiA M. Błaszczaka z przedstawicielami służb podległych MSWiA w woj.świętokrzyskim
pods130 listopada 2017 r. komendant powiatowy PSP w Opatowie kpt.mgr inż. Sylwester Kochanowicz uczestniczył w spotkaniu z szefem MSWiA Mariuszem Błaszczakiem, który spotkał się z przedstawicielami służb podległych MSWiA, na podsumowaniu sprawozdań z realizacji Programu Modernizacji Służb Mundurowych oraz jego wpływu na poprawę bezpieczeństwa w województwie świętokrzyskim.
 
Więcej…
 
Druga edycja kampanii MSWiA "Czad i ogień. Obudź czujność !"
wW ramach kampanii MSWiA „Czad i ogień. Obudź czujność!” 27 listopada 2017 roku minister Mariusz Błaszczak spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej im. Cypriana Godebskiego w Raszynie, a także seniorami. Podczas spotkania zaprezentowany został specjalny spot MSWiA dotyczący zagrożeń czadem i ogniem – seniorzy otrzymali także czujniki tlenku węgla i dymu.
 
Więcej…
 
Powołanie komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Opatowie
01.12.17.130 listopada 2017 r. w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Kielcach odbyła się odprawa służbowa kadry kierowniczej województwa świętokrzyskiego z komendantem głównym PSP generałem brygadierem Leszkiem Suskim. Jednym z punktów odprawy była uroczystość powołania kpt. mgr inż. Sylwestra Kochanowicza na stanowisko komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Opatowie.
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Linki
Banery
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama